çatı merdiveni

Pek çoğumuzun samimi bir atmosferi olan, çatılı bir ev hayali vardır. Çatı katları, doğru dokunuşlar sayesinde oldukça sıcak ve huzur verici mekanlar haline gelebilmektedir. Çatı katlarının handikaplarını yok etmek adına pencerelerin ve merdivenlerin önemi büyüktür. Her alanda olduğu gibi çatı alanında da dekorasyona dair pek çok yenilikten söz edebiliriz. Son yıllarda yaratıcılığın ön planda olduğu çatı merdiveni modelleri ciddi anlamda fark yaratmaya başladı.

çatı merdiveni

Exclusive Alüminyum Çatı Merdiveni Uygulamaları

Çatı Merdiveni Nedir?

Tüm yalıtımlarını özenli bir şekilde tamamladığınız bir çatıya sahipsiniz; ancak çatının bulunduğu alanı görememek, oradan dışarıya bakamamak, oldukça büyük bir eksiklik olsa gerek. Çatı merdiveni, eviniz ile çatınız arasında oldukça güvenli bir köprü konumunda. Gerek tavana gerekse de çatı aralarına rahat bir biçimde ulaşmanızı sağlayan merdivenli sistemler, çatı merdiveni olarak anılmaktadır. Çatı merdivenleri genel anlamda katlanabilme özelliğine sahiptir. Alüminyum, roto makasalı, roto motorlu, ahşap, teleskopik, metal katlanabilir gibi çok bilinen türlerinden söz etmek mümkündür. Çatı merdiveni modelleri konusunda tercih yapılırken evinizin konumu, büyüklüğü, atmosferi, eşyaların durumu göz önünde bulundurulmalıdır.
Son yıllarda bu merdivenlerde işlevsellik kadar estetik kaygılar da ön planda tutulmaya başlandı. Çatı pencereleri ve merdiven sistemleri konusunda uzmanlığını kanıtlamış olan Roto Pencere Teknolojileri, bu anlamda size A’dan Z’ye her anlamda yardımcı olacaktır. Bu tip merdivenler bir kasa sistemi üstüne entegre edilir. Eğer alan uygun uzunlukta değilse merdiven sistemlerinde makaslı modeller daha idealdir. Merdivenleri oluşturan aparatların oldukça özenli bir şekilde monte edilmesi gerekir. Bu nedenle Roto Pencere Teknolojileri gibi kurumsal firmalardan destek almanız, sizin yararınıza olacaktır. Uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken Roto Pencere Teknolojileri, montaj sonrası oluşabilecek her türlü bakım ve onarım süreçlerinde de size teknik destek vermeyi sürdürüyor.

Çatı Merdiveni Fiyatları

Çatı merdiveni teknik anlamda zor bir uygulama içerir. Bu nedenle profesyonel ve tecrübeli saha personelleriyle çalışmak büyük bir avantaj sağlayacaktır. Güvenli bir geçiş alanı sunan ve çatı katlarını daha işlevsel bir hale getiren çatı merdivenleri, uygulama tipine ve modeline bağlı olarak değişiklik gösterir. Çatı merdiveni fiyatları konusunda daha kapsamlı bilgiler edinmek adına bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Çatı penceresi, çatı merdiveni ve çıkış kapağı ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye bizimle irtibat kurarak erişebiliriniz. Satış öncesi destek, uygulama ve satış sonrası sorularınızı iletişim sayfamızda bulunan 0532 201 44 03 , 0532 050 83 24 , 0532 050 83 25 nolu telefonlarımızdan veya WhatsApp Destek Hattı‘mızdan  bize iletebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *