Polonozköy çatı penceresi

İstanbul’un güzide lokasyonlarından biri olan Polonozköy çatı penceresi kullanımı noktasında da sıklıkla rastlanılan bir bölge. Hayatınızı kolaylaştıracak ürün ve çözümlerle daima yanınızda olan Alman malı yüksek kaliteli  Roto Çatı Penceleri. Türkiye distribütörü Füzyon İnşaat çatı penceresi satış, uygulama ve servis hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Bu içeriğimizde çatı penceresi hakkında tüm bilmek istediklerinizi bulabilirsiniz. Ses ve ısı yalıtımı uygulamalarıyla birlikte mükemmel uyum ve estetik sunan çatı pencereleri artık modern hayatın vazgeçilmezleri arasında kendine yer ediniyor.

Polonozköy çatı penceresi

Neden Çatı Penceresi

Genellikle ışıksız ve basık olan çatı katlarında estetiği ve konforu yakalamak için çatı penceresi kullanımı büyük önem arz ediyor. Roto ise bu sorunu çözmek adına sınırsız seçenek sunmaktadır.

Çatı Penceresi Modelleri

7 farklı modeli ile farklı ihtiyaçları en doğru şekilde çözüme ulaştıran Roto Çatı Pencereleri’nde siz de ihtiyacınıza uygun ürünü bulacaksınız.

Panaromik Tavan – Azuro

Maksimum 2.60mt x 1.70mt ölçülerine kadar uyarlanabilen Azuro panoramik pencere ile yıldızların altında yeni perspektifler sunuyor.

Konfor ve Tasarruf Bir Arada – i8 Roto Comfort

Hareket özgürülüğünüzü maksimuma çıkaran i8 Roto Comfort Çatı Penceresi panjur, tente, perde, stor, rollout gibi içeriden ve dışarıdan koruma sağlayan birçok aksesuar seçeneğiyle ihtiyacınızı karşılamanın bir adım ötesine geçiyor.

Etkin Havalandırma, Modern Tasarım – Roto Designo R45

Ortadan pivot sistem, 4 kilit sistemli PVC ve ahşap alternatif kaplamalı çatı pencere sistemi.

Dayanıklı ve Güvenilir Üstten Pivot Pencere – R75

540mm’den 1140mm’ye genişlik, 780mm’den 1400mm’ye yükseklik ölçüleri arasında seçeneklerle üstten açılır pencere sistemi. Roto güvencesiyle.

Çift Açılım Çatı Penceresi – R85

Tek kol yardımıyla çift açılım gerçekleştiren üstün Alman teknolojisi R85 çatı pencereleri.

Akıllı Çatı Penceresi – Designo R48 Rototronic

Üst tarafında motor olan yağmur sensörü ve alıcısı içinde olan bu patentli paket sistem sayesinde eviniz artık daha akıllı.

Tam Otomatik Çatı Penceresi – Designo R6

Özellikle ulaşılması zor alanlarda özgürlük sunan otomatik çatı penceresi çözümü.

İletişim İçin

Çatı penceresi, çatı merdiveni ve çıkış kapağı ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye bizimle irtibat kurarak erişebiliriniz. Satış öncesi destek, uygulama ve satış sonrası sorularınızı iletişim sayfamızda bulunan 0532 201 44 03 , 0532 050 83 24 , 0532 050 83 25 nolu telefonlarımızdan veya WhatsApp Destek Hattı‘mızdan  bize iletebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *