Çatı katında oturan kişiler, dış dünyayla olan fiziki bağlantılarını kuracak çeşitli elemanlara ihtiyaç duyarlar. Çatı merdiveni veya çatı pencerelerini bu anlamda ilk sıraya yazmamız mümkün. Çatı merdivenlerinin her sene model anlamında kabuk değiştirdiğine tanık oluyoruz. Bu merdivenler hem çatıyla aranızda güçlü bir köprü kurmanıza olanak sağlar, hem de görünümüyle evinize son derece özel bir hava katar.

Çatı merdivenlerini uygulamak genel anlamda zordur, bu nedenle de profesyonel bir ekipten destek almak kritik bir detaydır. Gerek çatı merdiveni fiyatları konusunda, gerekse de model seçenekleri konusunda “Roto Pencere Teknolojileri” firmasından yararlanabilirsiniz. Roto Pencere Teknolojileri, sektörde edindiği deneyimi büyük ölçüde çatı merdivenleri ve çatı pencere sistemleri alanlarında edinmiştir.

Çatı Merdiveni Neden Önemlidir?

Çatı merdivenlerini sadece işlevsel bir araç olarak görmemek gerekiyor. Son yıllarda ortaya çıkan çatı merdiveni modelleri bir kez daha gösterdi ki, bu tip uygulamalar evin dekoratif anlamda önemli bir parçası. Bu tip merdivenler doğrudan çatı katına ya da tavan arasına yerleştirilebilir. Söz konusu merdivenlerin son yıllarda ciddi bir popülerlik kazandığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu popülerliğinde elbette yaratıcı ve modern mimari çalışmaların payı yadsınamaz.

Çatı merdivenleri hem renk hem de model açısından müthiş bir çeşitlilik içerir. Bu nedenle ev ya da işyerlerine rahatlıkla entegre edilebilmektedir. Uygun çatı merdivenlerini tercih etmek için evin büyüklüğünü göz ardı etmemek gerekiyor. Çatı merdivenlerinde en sık tercih edilen modeller arasında Fakro, Roto Çatı, Ahşap Çatı, Metal, Motorlu, Makaslı gibi modelleri sayabiliriz. Ücretsiz keşif hizmeti veren Roko Pencere Teknolojileri, bu konuda güvenilir çözüm ortağınız olacaktır.

Çatı Merdiveni Fiyatları 2019

Çatı merdiveni fiyatları, değişen yeni modellerle paralel bir şekilde artış göstermektedir. Daha klasik yapıdaki çatı merdiven fiyatları ile modern çatı merdivenlerine ait fiyatları kıyaslamak doğru olmayacaktır. Burada kullanılan malzemenin niteliği, merdivenin modeli ve sistem yapısı, uygulamanın yapılacağı alanın durumu, fiyata doğrudan etki etmektedir. Bu tip merdivenleri sağlıklı bir şekilde monte etmek, ancak profesyonel bir firmanın kotarabileceği bir eylemdir. Rotanızı “Roto Pencere Teknolojileri” firmasına çevirerek başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Roto’ya Ulaşın

Çatı penceresi, çatı merdiveni ve çıkış kapağı ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye bizimle irtibat kurarak erişebiliriniz. Satış öncesi destek, uygulama ve satış sonrası sorularınızı iletişim sayfamızda bulunan 0532 201 44 03 , 0532 050 83 24 , 0532 050 83 25 nolu telefonlarımızdan veya WhatsApp Destek Hattı‘mızdan  bize iletebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *