Çatısı olan evler her zaman dekoratif açıdan çok daha avantajlıdır. Tek handikapları çatı katlarında oturan insanların havalandırma ve doğal ışık konusunda yaşayabileceği sorunlar. Çatı penceresi bu konudaki tüm sorunları başlı başına çözebilmektedir. Çatı pencereleri normal pencerelerden son derece farklı bir yapıya ve mekanizmaya sahiptir. Bu durum doğal olarak uygulama konusunu bir nebze daha hassas hale getiriyor. Bu sorumluluğun bilincine sahip firmalardan biri olan “Roto Pencere Teknolojileri” gerek çatı penceresi fiyatları, gerekse de pencere modelleri ile konusunda sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.

Çatı Penceresi Nedir?

Son dönemlerde modern görüntüleriyle çatılara bambaşka bir dekoratif hava katan çatı pencereleri, çatı katlarının doğal ışık ve hava almasını sağlamak amacıyla üretilen özel pencerelere denir. Çatı pencerelerinin son zamanlarda ev ve işyerlerinde hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladığını görüyoruz. Özellikle uygun çatı penceresi fiyatları bu konudaki talebin artmasında önemli bir rol oynamaktadır. Çatı pencereleri, doğal ışığa ve havalandırmaya alan yaratması bakımından oldukça değerlidir. Bu önemli özellikleri haricinde çatıların bulunduğu alanların çok daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bu çatının hem iç hem de dış tarafı için de geçerli bir durum.

R75 Üstten Pivot Çatı Penceresi Uygulamaları

Çatı Penceresi Modelleri

1940’lı yıllarından bugüne başta Avrupa olmak üzere dünyanın pek çok noktasında çatı penceresi modelleri ile karşılaşmak mümkün. Buna rağmen çatı pencerelerinin mimari açıdan en köklü değişikliklerinin son dönemlerde ortaya çıktığını da rahatlıkla ifade edebiliriz. Çatı pencerelerine dair güncel modellere baktığımız zaman karşımıza Pivot Pencere, Tam Otomatik, Üstten Pivot, Çift Açılımlı Pencere gibi farklı modellerin çıktığını görüyoruz. Bu pencereler çatının eğim durumuna uygun olarak monte edilmelidir. Öte yandan da çatı pencerelerinin izolasyona zarar gelmeyecek şekilde tasarlanması şarttır. Projelerinin büyük çoğunluğunu, bu alanda üreten Roto Pencere Teknolojileri, bu anlamda en ideal tercihlerden birisi olarak dikkat çekiyor.

Çatı Penceresinde En Uygun Fiyatlar

Çatı penceresi fiyatları, genel anlamda çatı modeliyle ilişkili bir durumdur. Kasalarda kullanılan malzemenin niteliği, pencerenin modeli, çatının yapısı, maliyetleri de işçiliği de ciddi anlamda etkilemektedir. Roto Pencere Teknolojileri ile iletişim kurarak güncel çatı penceresi fiyatları hakkında somut bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Çatı penceresi, çatı merdiveni ve çıkış kapağı ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye bizimle irtibat kurarak erişebiliriniz. Satış öncesi destek, uygulama ve satış sonrası sorularınızı iletişim sayfamızda bulunan 0532 201 44 03 , 0532 050 83 24 , 0532 050 83 25 nolu telefonlarımızdan veya WhatsApp Destek Hattı‘mızdan  bize iletebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *